15 Muhteşem Gri Salon Dekorasyon Önerileri

By  |  0 Yorum

Gri dekorasyon salonlara şıklık katan modellerin başında yer almaktadır. Bu dekorasyonu tercih ederek salonunuza farklılık katabilir ve şıklık yarışında bir adım öne çıkabilirsiniz. 15 muhteşem gri salon dekorasyon önerileri başlığımızın altında görebileceğiniz bu şahane dekorasyonlar tasarlanırken odanın boyutu, ne kadar ışık aldığı gibi birçok faktör dikkate alınmıştır. Özellikle gri dekorasyon yapılırken dikkat edilmesi gereken husus rengin salonu fazla boğmamasıdır. Bunu sağlayabilmek için gri ile uyumlu ancak dekorasyonun genel mantığını bozmayacak yakın renklerden yardım alınabilir.

15 muhteşem gri salon dekorasyon önerileri incelenirken dikkat edilmesi gereken bir diğer hususta aydınlatma seçenekleri olacaktır. Gri dekorasyonlarda aydınlatma dikkatli yapılmazsa salon karanlık kalabilir. Bu nedenle dikkatli ve titiz bir aydınlatma uygulaması yapılarak salonun yeterince ışıklandırılması sağlanmalıdır. Bunun için özellikle ışığı yansıtacak cam eşyaların tercih edilmesi, salonun daha aydınlık görünmesini sağlayacaktır.

15 muhteşem gri salon dekorasyonu önerileri arasında diğer dikkat çekici bir başlık da ayna kullanımıdır. Bu dekorasyonlarda tercih edilecek olan aynalar hem salonu daha geniş gösterecek hem de aydınlatma da yardımcı olacaktır. Ayna renk itibariyle de griyle uyumlu olduğu için geri salon dekorasyonlarında ayna kullanımı tercih edilmektedir. Gri salon dekorasyonu yapılırken tek renk gri yerine grinin açıklı koyulu farklı tonları kullanılarak dekorasyona çekicilik kazandırılması sağlanır. Özellikle kendinden desenli geri koltuk takımları seçilerek salona hareket kazandırılabilir.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir