2017 Banyo Fayans Modelleri

By  |  0 Yorum

Banyolar, evin diğer bölgeleri kadar sık kullanılan yerler olmanın yanında hijyen açısında da önemli bölgeler olduğu için dekorasyon konusunun titizlikle yapılması gerekmektedir. Banyolar her ne kadar dolaplarıyla ön plana çıksalar da bir banyoyu gösteren en önemli etmen fayanslardır. 2017 banyo fayans modelleri sayesinde, harika görüntüler elde edebilir ve yeni modaya uygun olan fayanslar ile daha banyonuzda canlı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bu nedenle 2017 yılında seçilecek olan banyo fayansları birbirinden farklı renkler arasından zevkinize özel şekilde tercih edilerek uygulanmalıdır.

2017 banyo fayans modelleri gerek yapıları ve gerekse tasarımları gereği, her açıdan banyonuza önemli bir görsel unsur olacaktır. Motifler, renkler ve genel görüntü, kesinlikle banyonuzdaki aksesuarlar ve dolap ile uyumlu olmalıdır. Öte yandan 2017 yılı için çıkan fayans modelleri, iki rengin bir arada kullanıldığı hoş kombinlerle yapılmaktadır. Banyo fayansları açık renk tercihlerde banyonun ferah görünmesine sebep olacağı için küçük banyolarda ideal tercihtir. Ancak koyu renk fayanslar banyoya ayrı bir şıklık kazandırmaktadır. Koyu renk fayansların tek dezavantajı kireç ve sabun lekelerini çok fazla belli ediyor olmalıdır. Bu bakımdan kullanımda sıkıntı yaratacaklardır.

2017 banyo fayans modelleri hem hayallerinizdeki banyoya hem de banyonuzun önemli bir görsel şölene ev sahipliği yapmasını sağlayacak şık ve hoş tasarımlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle sezonun moda renkleri olan kırmızı, pembe ve metalik renkler banyolarda da kendini göstermektedir. Renk uyumu, banyonuzun ferah olabilmesi için neredeyse şarttır ve yeni fayans modelleri ile iki rengi harmanlayarak, banyonuzun muhteşem bir uyum yakalayabilmeniz söz konusu olacaktır.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir