2017 Salon Avize Modelleri

By  |  0 Yorum

Salonların aydınlatması hem dekorasyonlara şıklık kazandıran hem de mekanın ferah ve havadar olmasını sağlayan önemli detaylar arasında yer almaktadır. 2017 salon avize modelleri genel itibariyle cam işçiliğinin hoş örnekleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Modern çizgilere sahip olna bu avizeler metallerle birlikte tasarlanarak ortaya hoş görünümleri çıkması sağlanmıştır.2017 avize modelleri içerisinde klasik anlayıştan vazgeçmeyenler içinde da farklı ve hoş tasarımlara rastlanırken, taş kullanımının bulunmadığı avizelerde 2017 modelleri içerisinde bulunmaktadır.

2017 salon avize modelleri senenin metal modasına vurgu yapacak biçimde bol metal detaylı ürünlerdir. Gümüş rengi metaller kadar bakır ve altın rengi de avizelerde kullanılmaktadır. Bundan başka siyaha ve beyaza boyanmış olan metaller farklı cam detaylarla süslenmiştir. Hemen her sene moda olmayı sürdüren metal, cam ve minik abajurlarla süslenmiş avize modelleri 2017 yılında da kullanımını sürdüren ürünlerdir.

Oval, sarmal, şişe tipi gibi farklı tasarım seçenekleriyle sunulan 2017 salon avize modelleri, şık ve modernizmi birleştiren örnekleriyle senenin trendlerinde yer almaktadır. Salon avizelerinde kullanılan anlayış loş ışık yaymaktan, en parlak ışığı almaya uzanan geniş bir opsiyonla sunulmaktadır. Evinizin tasarım çizgisine paralel olarak seçebileceğiniz birbirinden farklı tasarımlarla sunulan avizeler arasından isterseniz üretilmiş olan bir modeli seçebilir, isterseniz kendi avizenizi 2017 stilleri arasından tasarlayabilirsiniz. Bu tip imkanlar sunan bir firmayla anlaşarak salonunuza kendi tasarım avizenizi uygulamanız mümkün olacaktır.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir