2018 Küçük Banyo Dekorasyon Modelleri

By  |  0 Yorum

Küçük ve dar banyoları büyük gösterebilmek için birçok dekorasyon fikirleri vardır. Banyonuzu genişletmek aslında hiç de zor değil. Mükemmel banyo deyince aklınıza geniş banyolar gelmesin. Dar banyolarda mükemmelleştirilebilir. Öncelikle nasıl bir banyo istediğinizi ve tarzınızı belirlemelisiniz. 2018 Küçük Banyo Dekorasyon Modelleri ‘ne bakmanızı öneririz.

Banyomu Nasıl Tasarlarım?
Öncelikle banyo ölçülerinizi bilmeniz gerekmektedir. Daha sonrada tarzını ve temasını kafanızda canlandırmalısınız. Duşa kabin mi, küvet mi istiyorsunuz karar verip hangi tonlarda istediğinizi tasarlamalısınız. Eğer ne istediğinize net bir karar verirseniz Banyo tasarımınız çok daha güzel ve kolay olacaktır. 2018 Küçük Banyo Dekorasyon Modelleri ile banyonuzu büyültmek çok kolay.

Hangi Renkleri Tercih Etmeliyim?
Banyonuz için renk oldukça önemlidir Renk banyonun havasını değiştirir. Ortamınız değiştirir. Örneğin küçük bir banyoyu büyük göstermek istiyorsanız açık renkleri tercih etmek zorundasınız. Açık renklerin yanında mavi siyah gibi renkler kullanarak tek tonu değiştirebilir değişik dekarlar elde edebilirsiniz. Bu tamamen sizin zevkinize kalmıştır. En çok tercih edilen renk beyazdır. Temizliğinin daha kolay yapılacağı düşünülere seçilir. Duvarlarda da seçebileceğiniz çok seçenek vardır Aslında şuan herkesin aklına fayans gelmektedir ama tek seçenek fayans değildir. Ahşap, beton gibi malzemeler de Banyonuzu çok şık gösterebilir. Ve kullanışlıdır. 2018 Küçük Banyo Dekorasyon Modelleri ile değişik fikirler edinebilirsiniz. Küçük banyolarınızı büyük gösterebilirsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir