7/24 Ulaşabileceğiniz Özel Demirdöküm Klima Servis Merkezi

By  |  0 Yorum

Yaz aylarında bir adım öne çıkan ancak kış aylarında da doğru kullanım ile birlikte çok fazla fayda sağlayacak olan klimalar, yavaş yavaş evlerimizde yerini almaya başladı ve hal böyle olunca servis firmaları da gün yüzüne çıktı. Özel Demirdöküm Klima Servisi olarak bizler de o firmalardan bir tanesiyiz ve sunduğumuz hizmetlerden sizlere de biraz olsun bahsetmek istiyoruz. Klimalarınızın sorunlarına on yılı aşkın süredir çözümler sunan ve bu işi garanti vererek yapan ender firmalardan bir tanesi olmanın verdiği haklı gururu yaşıyoruz.

demirdokum-servisSektörel gelişimin arkasında olan ve müşteri portföyü bazında bir değerlendirme yapıldığında bu sektörün en çok tercih edilen firması olan bizler, kaliteli teknik kadrosu ve güvenilir isimleri ile daha uzun yıllar bu sektörde yer alacak gibi görünüyor. Demirdöküm marka klimalarınızın periyodik bakımlarında her zaman yanınızda olduk ve az önce de söylediğimiz gibi bu işi neredeyse on yıldır yapıyoruz. Onarım işlemleri ve parça değişiminde de gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilir ve bu tercihleriniz için hiçbir zaman pişman olmazsınız.

Demirdöküm gibi kaliteli ve güvenilir bir marka için hizmet sunmak, birtakım sorumlulukları da beraberinde getiriyor ve bizler ekip olarak bu sorumlulukları almasını biliyoruz. İşine dört elle sarılan ve yaptığı işi severek yapan çalışma arkadaşlarımızı yakından tanımak ve bu isimler ile dialog kurmak isterseniz eğer sizler de hiç düşünmeden online talep formlarınızı doldurabilir ve gönderebilirsiniz. Özel Demirdöküm Klima Servisi olarak kapılarımız sizlere sonuna kadar açık ve daha da önemlisi haftasonu bile olsa kapılarımızı kapatmıyor ve sizlere hız kesmeden kaliteli servis hizmeti sunmaya devam ediyoruz, üstelik çok uygun rakamlar eşliğinde.

Detaylı bilgi ; Demirdokum-servisleri.net

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir