Arçelik Servis İzmir

By  |  0 Yorum

İlk satın aldığınız andan itibaren sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam eden buzdolabı eğer son zamanlarda yiyecekleri yeterince soğutmuyorsa veya aynı şekilde aşırı derecede karlama yapmaya başlıyorsa buzdolabı içerisinde yer alan panellerin kontrol edilmesi gerekiyor. Panel içerisinde yer almakta olan sıvılarda herhangi bir şekilde dengesizlik oluşacak olursa bahsetmiş olduğumuz bu durumlardan herhangi bir tanesi meydana gelebilir.

Arçelik Servis İzmir Numarası: 444 88 48

İnsanların büyük bir bölümü böyle bir problem meydana geldiği zaman buzdolabının sıcaklık ayarı ile oynadığı için herhangi bir şekilde çözüm yöntemi geliştiremiyor. Hatta yiyeceklerin çok daha kısa süre içerisinde bozulmasına sebep oluyor. Eğer siz de buzdolabı markası her ne olursa olsun garantili bir şekilde bakım ve onarım işlemleri yaptırmak istiyorsanız Arçelik Servis İzmire ekibi ile çalışabilirsiniz. buzdolabı üzerine değiştirmiş olduğumuz parçaların tamamına bir yıl parça değişim ve işçilik konusunda garanti veriyor ve böylece sizleri bir yıl boyunca ek masraf yapma konusunda koruma altına almış oluyoruz.

Arçelik Servis İzmir ekibiyle çalışmakta olan arkadaşlarımız çağrı merkezimiz üzerinden sizden gelecek olan telefonları bekliyor. İstediğin zaman bizi arayabilir ve hızlı bir şekilde sunmuş olduğu hizmetlerden falan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Siz müşterilerimizi memnun etmek için mümkün olduğu kadar kısa süre içerisinde etkili bir şekilde hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Aynı zamanda internet sitemiz üzerinde bulunmakta olan müşteri yorumları sayesinde bugüne kadar çalışmış olduğumuz kişilerin fikirlerine de göz atabilirsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir