Beko Servis İzmir

By  |  0 Yorum

Beko beyaz eşya konusunda bir dünya markası olup, oldukça kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerini sizlere sunmaktadır. Özellikle Türkiye’de beyaz eşya denildiğin de akla gelen ilk isimlerden birisi olan Beko’nun tüm beyaz eşya markaları birbirinden farklı olup, farklı modelleri ve çeşitleri ile sizleri Beko mağazalarında beklemektedir. Güvenilir bir şekilde herhangi bir beyaz eşya markasını tercih edebilirsiniz.

Çünkü biz herhangi bir şekilde Beko Servis İzmir şubesi olarak sizlerin yanın da olup, sizlere sonuç odaklı ve kaliteli hizmet sağlamaktayız. Beko servis olarak özel servis imkânı sunmakta olup, sizlere sağladığımız birçok avantaj bulunmaktadır. Gerek ekibimiz ile gerekse müşteri odaklı çalışmalarımız ile sizlere oldukça profesyonel hizmet sağlamaktayız.

Servisimizin sizlere sunduğu 1 yıl boyunca parça garantisi vermekte olup, bu avantaj sizlere oldukça yarar sağlamaktadır. Çünkü Beko ürünlerinizde oluşan herhangi bir arıza da parça değişimi gerekir ise parça değişimi bizim tarafımızdan yapılarak sizlere 1 yıl garanti imkânı vermektedir. Parçanın bu 1 yıl içerisinde tekrar arıza göstermesi sizlere sunulan bu 1 yıl garantiden yararlanmanızı sağlar ve parça bu sefer ücretsiz şekilde değiştirilir.

Beko servis İzmir şubesi olarak bizlere ulaşmak için web sitemizi ziyaret etmeli ve bu şekilde sitemizden sizlere sunduğumuz 7/24 aktif çağrı merkezimize ulaşarak bizlere ulaşabilirsiniz. Herhangi bir arıza anın da bizlere ulaşmanız bu kadar kolay olup, kaliteli hizmetimizden yararlanmak için aramalısınız.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir