Çekmeköy Özel Bosch Servisi ile Tanıştınız mı ?

By  |  0 Yorum

Dayanıklı ev aletlerinin, sağlam beyaz eşyanın, pratik ve bir o kadar da kaliteli küçük ev aletlerinin, hanımların gözde yardımcıları olan mutfak araç ve gereçlerinin değişmeyen markası Bosch, yılların tecrübesi ve teknolojik gelişmelerin harmanlandığı son derece iyi bir markadır. Böyle kaliteli ve özel bir markayı tercih eden kullanıcıların da kalite ilkesinin değişmez olduğu su götürmez bir gerçektir. Özel Çekmeköy Bosch Servis olarak İstanbul’da Bosch ürünleriniz için özel servis hizmeti verirken kalite çizgisini her zaman takip ederek Bosch şanına yakışır bir biçimde hizmet sunmaya özen göstermekteyiz. Bosch ürünleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm özel teknik servis faaliyetleri firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Sizler Bosch ürünlerini büyük bir memnuniyet ile kullanırken zaman zaman ortaya çıkan ürün arızalanması durumlarının canınızı sıkmaması için gece gündüz çalışmakta, ekibimizi profesyonelleştirmekteyiz. Uzman kadromuz her elektronik cihazın başına gelebilecek olan problemleri büyük bir ustalık ile çözerek Çekmeköy lokasyonunda sizlere en iyi hizmeti sağlamak ile görevlidir. Ürünlerde yapılacak olan tüm parça değişimlerinde tercih ettiğimiz yedek parçalar yüzde yüz orijinal ürün parçalarıdır. Firmamız kesinlikle maliyetten kısmak adına sahte parça kullanımı gibi bir durumla sizi karşı karşıya bırakmaz. Sorumlu hizmet gereği size en iyi hizmeti sunmak adına sahte parça kullanımından ve ürün bütünlüğünü bozmaya yönelik davranışlardan uzak durmaktayız.

Firmamızın tüm öneri, soru, görüş ve danışmak istediğiniz konularınız için 7/24 aktif bir biçimde görev yürütmekte olduğu bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Çağrı merkezi numaramızı her tuşladığınızda hizmetinizde olmaktan memnuniyet duymaktayız. Aynı gün servis ve hızlı servis kolaylıklarımız ile Özel Bosch Servis İstanbul olarak rakiplerimizden sıyrılarak size hizmet sağlamaktayız. 1 yıl garantili servisimiz için daima hizmetinizdeyiz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir