Çilek Çoçuk Odası Takımları

By  |  0 Yorum

Çocuk odalarını farklılaştırmayı kendine ilke edinmiş olan Çilek firması ürettiği birbirinden hoş ve farklı çocuk odalarıyla göz doldurmaktadır. Çilek çocuk odası takımları, çocuğun hayal dünyasını tetikleyecek biçimde tasarlanmanın yanında eğlenceli ve çocukların odasında vakit geçirmek isteyecekleri biçimdedir. Çocuk odası takımları erkek ve kız çocuk odası olarak ayrılsa da bazı modeller unisex olarak hem erkek hem de kız çocukları için kullanılabilir. Kız çocuk odaları pembe, mor, fuşya, turuncu gibi renklerle tasarlanırken, erkek çocuk odaları mavi, kırmızı gibi renklere sahiptir. Unisex odalar ise yeşil ve darı tonlarının karışımıyla tasarlanmaktadır.

Çilek çocuk odası takımları, tüm mobilya parçalarından oluşan geniş bir konseptle sunulmaktadır. Çilek çocuk odası takımları arasından yapacağınız seçim sonrasında sizin odaya ekleyeceğiniz sadece renklere uyumlu bir duvar boyası ya da duvar kağıdı, halı ve perde olacaktır. Bunları da takımla bir bütün olarak seçmeniz halinde ortaya hoş bir konsept çıkacaktır. Çilek çocuk odası takımları araba konsepitinin yoğun olarak kullanıldığı modellerdir. Hem kız çocuk odalarında hem de erkek çocuk odalarında yatak dizaynları araba şeklinde oluşturulmuştur.

Çilek çocuk odası takımları araba konseptinden başka orman konsepti, deniz konsepti, prenses odası gibi konseptlere de sahiptir. Daha uzun süre kullanılması amacıyla alınacak olan çocuk odaları sade ve standart tasarımlara sahiptir. İki çocuğu olanlar için ya da ikizler için kullanılan ranzalı takımlar da çilek çocuk odası modelleri arasında bulunmaktadır.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir