Dekoratif Saksı Modelleri

By  |  0 Yorum

Çiçek tutkunu olanlar saksı konusunda da bir o kadar tutkulu oluyor.Herkesin kullandığı klasik saksı modellerinde sıkıldıysanız dekoratif saksı modellerine bakmaya ne dersiniz?

Çiçek yetiştirmek için illa ki bahçe veya yazlık sahibi olmaya gerek yok.Yetiştirenler bilir.Evinizde bir salon bitkisi bakabilir,balkonlarınızda da çiçek yetiştirebilirsiniz.Üstelik canlı çiçekler dekorasyon açısından da çok güzel bir görüntü yaratmaktadır.Bu görüntü tamamlayan etken ise saksının güzelliğidir.Son zamanlarda çıkan yeni saksı modelleri bu güzelliği tamamlayacak niteliklere sahip.

Salonlar için üretilen dekoratif saksı modellerine bakacak olursak daha çok modern modeller dikkatimizi çekecektir.Geometrik şekillere sahip bu saksıların renk yelpazesi de oldukça geniş.Yani salonunuza uygun renk ve modelde bir saksı bulamamanız imkansız.

Dekoratif-Saksi-Modelleri-5

Bahçeler için üretilen dekoratif saksılarda ise esprili modellerden tutun,modern ve klasik modellere kadar her türlü saksı çeşidi bulunuyor.Göz dolduran bu dekoratif saksı modellerini buyrun inceleyin.

Dekoratif-Saksi-Modelleri-6

Dekoratif-Saksi-Modelleri-7

Dekoratif-Saksi-Modelleri-8

Dekoratif-Saksi-Modelleri-9

Dekoratif-Saksi-Modelleri-10

Dekoratif-Saksi-Modelleri-11

Dekoratif-Saksi-Modelleri-12

Dekoratif-Saksi-Modelleri-13

Dekoratif-Saksi-Modelleri-14

Dekoratif-Saksi-Modelleri

Dekoratif-Saksi-Modelleri-1

Dekoratif-Saksi-Modelleri-2

Dekoratif-Saksi-Modelleri-3

Dekoratif-Saksi-Modelleri-4

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir