Dünya Markasına Yakışır Hizmet Sunan Özel Beko Servisi

By  |  0 Yorum

Dünyada ve ülkemizde en fazla tercih edilen marka Beko kalitesi, teknolojisi ve güçlü alt yapısı ile uzun yıllardan beri siz kullanıcılarına hizmet vermektedir. Satış sonrası teknik servisin ne kadar önemli olduğunun bilinci ile Türkiye? nin her köşesinde kullanıcılarına ulaşmıştır.

Teknik servis ağını sürekli olarak genişleten Beko, tüm dünyada olduğu gibi Türkiyenin her noktasında da Özel İstanbul Beko Servis hizmetleriyle daima yanınızda. Siz müşterilerimizin sahibi olduğunuz ürünlerin mevcut sorun ve oluşabilecek problemlerini, servislerimizin nitelikli ve donanımlı personeli ile en kusursuz biçimde giderebilmek birincil amacımız olarak yerini korumaktadır.

istanbul-beko-servis

Teknik servislerimiz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kendilerini seviye olarak sürekli daha ilerilere taşımakta, sizlerin isteklerine mümkün olan en üst düzey hizmeti verebilmektedir. Bütün bunların dışında dileyen Beko kullanıcılarımıza her türlü sorun, istek ve şikayetleri için 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz sizlere yardımcı olabilmek için sürekli olarak çalışmaktadır.

Müşterilerimize teknik servislerimizden temin ettiğimiz tüm yedek parçaları da Özel Beko Servis garantisi dahilinde olup yedek parça değişimindeki sorunlarınızı sıfıra indirmekteyiz.

Sizlerin ürün, teknik servis ve hizmet anlamında memnun kalmamız için baştan sona tüm personelimiz ile yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir