Fakir Süpürge Tamir Servisi İstanbul

By  |  0 Yorum

Fakir marka elektrik süpürge arızalarında yanınızda olacak Fakir süpürge servis her türlü arızaya garantili çözüm sağlamaktadır. Uzun süreli kullanımda elektrik süpürgelerinde çeşitli arızalar ortaya çıkabilmektedir. Özellikle kullanıcı tarafından çeşitli bakım kurallarına dikkat edilmemesi arızaların görülme sıklığını arttırabilir. Bu tarz sorunların ortaya çıkmaması için elektrikli süpürgenin bakımının planlı bir şekilde yapılması yerinde olacaktır.

Fakir süpürge servis bakım ve onarım işlemlerinde yanınızda olurken, her türlü arızanın kolay bir şekilde çözülmesine yardımcı olmaktadır. Bunun için tek yapılması gereken şey ise servis talebinde bulunmaktır. Bunun için dilediğiniz her an 444 78 56 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetleri size en yakın konumda bulunan servis ekibinin tarafınıza ulaşmasına neden olacaktır. Bu sayede zaman kaybına yol açmadan elektrik süpürgesi onarım ve bakım işlemlerine kısa yoldan geçilmiş olur.

Servis aracılığıyla aynı zamanda cihaz parçalarının değişimi yapılmaktadır. Arızalı parçaların onarımı bazı durumlarda söz konusu olmayabilir. Bu tarz zamanlarda arızalı parçanın değişimi şart haline gelmektedir. Bu konuda da hizmet vermekte olan Fakir Süpürge Servis garantili olarak parça değişimi sağlar. Değişimi yapılan parçada bir yıllık süreçte arıza olduğu takdirde Fakir Süpürge Servis tarafından ücretsiz olarak onarım yapılmaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini esas alan servis aynı zamanda cihaz onarımı tamamlandığında da adrese kadar teslimini yapar.

WEB SİTESİ: https://www.fakirservis.org

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir