Güzel Banyolar

By  |  0 Yorum

Çoğu evlerde banyolar küçük olsa da güzel bir dekorasyonla banyolarınıza herkesi hayran bırakmanızda mümkün.Paylaştığımız galerideki banyolardan bazıları geniş ancak inceleyerek fikir alıp bazı kısımlarını banyonuza uygulayarak sizde banyonuzu daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Banyoyu güzel gösteren etkenlerden en önemlisi duvarlar kullanılan seramiklerdir. Doğru seramik seçimi banyonuzu hem güzel hem daha geniş gösterebilir.Zaten geniş bir banyonuz varsa seramiklerde desenli olanları ve hafif koyu renkleri tercih ederseniz zengin ve asil bir dekorasyonda yapabilirsiniz.

Guzel-Banyolar-4

Banyolarda seramik kadar küvet seçimi de önemlidir.Banyonuzun boyutunu aşacak rahat hareket etmenizi engelleyecek büyüklükteki küvet modellerinden kaçınmalısınız.Küvet seçiminize göre banyonuza klasik veya modern bir hava katabilirsiniz.

Tüm bunların yanısıra banyoları güzel yapan etkenlerden birisi de aksesuarlardır.Doğru ayna ve dolap seçiminizle ve ufak aksesuarlarla dekorasyonunuzu tamamlayıp güzel bir banyoya kavuşabilirsiniz.

Guzel-Banyolar-5

Guzel-Banyolar-6

Guzel-Banyolar-7

Guzel-Banyolar-8

Guzel-Banyolar-9

Guzel-Banyolar-10

Guzel-Banyolar-11

Guzel-Banyolar-12

Guzel-Banyolar-13

Guzel-Banyolar-14

Guzel-Banyolar

Guzel-Banyolar-1

Guzel-Banyolar-2

Guzel-Banyolar-3

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir