İstanbul Altus Servis

By  |  0 Yorum

Beyaz eşyaların bakım, onarım, tamirat ve kurulum işlemlerinde yılların tecrübesi ile kaliteli hizmet anlayışını birleştiren firmamız, Altus Servis alanında da sizlere güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Bulunduğunuz bölgede sizlerle istediğiniz an buluşacak özel ekibimiz sayesinde beyaz eşyalarınıza dair arızaları en kısa sürede giderebilecek ya da kurulum işlemleriniz en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Altus marka beyaz eşyalarınıza dair sorunları anında tespit edecek ekibimiz , arıza giderimini de hemen çözecektir.

İstanbul Altus Servis İçin Tıklayınız!

Altus marka beyaz eşyalarınızın tüm bakım, onarım ve de kurulum işlemlerinde sizlere hizmet veren personellerimiz, alanında son derece deneyimli ve de eğitimlidir. Bu bakımdan sorun tespit etmek de sorunu çözmek de hızlı bir şekilde gerçekleşir. Sadece Altus marka beyaz eşya tamiratı için değil, yedek parça ya da aksesuar ihtiyacınız için de bizlere başvurabilirsiniz. Altus Servis hizmetimiz dahilinde sunulan tüm yedek parçalar orijinaldir ve de 1 yıllık garantili olarak sizlere sunulur.

Beyaz eşya sorunlarınızın tümünde ya da tüm kurulum işlemleri için bizlere internet adresimiz ya da iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Bildirdiğiniz arıza talebinden sonra, çok kısa zaman içinde sizlerle iletişime geçilip, sorunun analizi yapılmaktadır. Analiz değerlendirmesinden sonra da gerekli parçalara ve işlemlere karar verilip, sizler için en uygun fiyat önerisi sunulur. Onay vermeniz dahilinde Altus Servis hizmetimizden anında yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir