İstanbul Bölgesinin En Güvenilir Vaillan Servisi Sizlerle

By  |  0 Yorum

İstanbul bölgesinde uzun yıllardır bu sektörde hizmet veriyoruz ve Özel Vaillant Servis firması olarak çalışmalarımızı büyük bir disiplin çerçevesinde yürütüyoruz. Geçtiğimiz aylarda ulaşım konusunda bir sıkıntı yaşadık ve müşterilerimiz de bu sıkıntılardan dert yanmaya başladılar… İstanbul bölgesi trafik yoğunluğu bakımından bizleri zaman zaman zor duruma düşürüyor ve servis ağlarımız yetersiz kalıyor. Bu konu hakkında hem biz sıkıntı yaşıyoruz hem de müşterilerimiz mağdur oluyor.

vaillant-servisBu mağduriyeti giderebilmek adına farklı çalışmalar yaptık ve servis ağlarımızı en iyi şekilde düzenledik. İstanbul bölgesinin gerekli analizi yapıldı ve ekip araçlarımız belli noktalarda konuşlandırıldı. Donanımlı ve gezici ekip araçlarımız sayesinde artık İstanbul bölgesinin neresinde olursanız olun sizlere çok daha kolay bir şekilde ve kısa sürede ulaşabiliyoruz. Özel Vaillant Servis firması olarak yaptığımız servis işlemlerinde müşterilerimizin tepkilerine göre yolumuzu çiziyoruz. Çağrı merkezi ekiplerimize ulaşamayan müşterilerimiz bunu tepki olarak dile getirdiler ve telefonların yoğunluğundan şikayet ettiler.

Bizler de kısa süre önce bu şikayetleri değerlendirdik ve bir web sitesi kurduk. Şirketimiz adına kurulan bu web sitesi sayesinde çağrı merkezi telefonlarımızın yoğun olduğu anlarda bu adreste yer alan servis talep formu ile bizlerle iletişime geçebilir ve servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Vaillant marka ürünlerinizin en iyi şekilde değerlendirilmesi ve servis hizmeti alması için http://www.vaillantservismerkezi.org web adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir