İstanbul’daki En Ekonomik Airfel Servisi

By  |  0 Yorum

Elektriğe bağlı cihazlar uzun süre kullanmaktan ya da yanlış kullanmaktan dolayı arızalar meydana getirmektedir. Airfel marka klima ve kombilerde bu kategorinin içine girmektedir. Bir cihaz üst düzeyde kaliteli de olsa yanlış kullanımdan ya da uzun süre çalışmasından dolayı zaman zaman bakım vermektedir. Bu nedenle özel İstanbul Airfel Servis bu sektörde teknik destek servisi hizmeti vermektedir. Airfel markalı elektronik eşyalarınız için tamir ve onarım işlerinde oldukça başarılı olan firma bu alandaki çalışmalarını müşteri memnuniyetini temel alarak yapmaktadır.

Her türlü teknik destek vermek için donanıma sahip olan Airfel servis destek servisleri arasında en iyiler arasına girmektedir. Bütün beklentilerinize cevap verebilecek kapasitede olan Airfel servis için arızalarınız zamanında müdahale ile sorun olmaktan çıkıyor.

Airfel servis güçlü ekibi ve kaliteli malzemeleri ile Türkiye’nin Airfel klima ve kombileri için çok şey ifade etmektedir. En ufak ve arıza gerektiren durumlarda dahi 444 7 856 numarasından bizi arayarak servis desteği isteyebilirsiniz. Verdiğimiz yedek parçaların ve işçilik hizmetlerin 1 yıl garantisi vardır.

Teknik destek sektöründe garanti kavramı çok önemlidir. Garanti verilmeyerek yapılan her hizmet daha sonra siz değerli müşterilerin başını ağrıtacaktır. Bu nedenle her hizmetimizde müşterilerimize garanti hizmetini fazlası ile sunmaktayız. Sizlerde cihazlarınızın servis desteklerini garanti ve güven kavramları içinde almak isterseniz çağrı merkezi numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Website: https://www.airfel-servis.org

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir