İstanbul’da Kaliteli Bir Kombi Servis mi Arıyorsunuz?

By  |  0 Yorum

kombi-servisKombi bakımı oldukça önemli ve ihmal edilmemesi gereken işlemler arasında yer alıyor. Özellikle kış aylarına girdiğimiz şu günlerde, kombi bakımınızı yaptırmak ve kombi sistemlerinize gözden geçirmek için en doğru zaman. Yaz aylarında biriken toz ve gaz artıkları gibi maddeler kombinizin içinde ve peteklerde birikerek ısınmanızı daha da zorlaştırır. Bu yüzden kombinin kullanılmadığı bu aylarda kombi temizliği yapmak için doğru zamandır. Özel Kombi Servis İstanbul olarak, marka ve model farkı olmadan birçok ürünün bakım işlemi de gerçekleştirilebilir. Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz, güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışımızdır. Ayrıca bakım ve onarım için kullanılan malzemeler en iyi markalardan oluşmakla beraber, uzun süreli kullanım sağlamaktadır.

İşletmemiz, Tamir Bakım ve Onarım işleri yapmaktadır. Özel Kombi Servis İstanbul, herhangi bir marka fark etmeksizin, istediğiniz marka ve eşyada tamir olanı mümkündür. Ayrıca tamir esnasında kullanılacak malzemeler 1 yıl işçilik ve parça garantisi sunmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ve başarı ile tamamlanan işler ile kombilerinizin kaliteli bir şekilde onarım ve bakım işlemlerini, kısa sürede sağlam ve bakımlı olarak size geri teslim etmekteyiz.

Bakım ve onarım işlemleri, mümkün oldukça kısa süreli olacaktır. Fakat ürününüzün hasar derecesi, bu sürenin uzamasında ya da kısalmasında etkili olacaktır. Ayrıca Özel Kombi Servis İstanbul çalışanları, kombi işlemleri alanında kendini geliştirmiş, eğitimli ve bilgili çalışanlardır. Bu yüzden ürünlerinizi bize emanet ederken gönül rahatlığı ile firmamıza teslim edebilirsiniz. Firmamıza ulaşmak size bir telefon kadar uzaklığındadır. Siz de hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için, internet üzerinden ya da telefon aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. http://www.kombiservisistanbul.org web adresi üzerinden servis talep formunu doldurarak da bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir