İstanbul’un En Kaliteli ALTUS Servisi ile Sizde Tanışın!

By  |  0 Yorum

altusYoğun iş temposu arasında insanlar çok az süre dinlenmeye ve eğlenmeye zaman ayırabiliyor. Tabi bu söylediklerimiz yaşamımızda hiçbir aksaklık olmadığı zaman geçerli oluyor. Hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer alan elektronik ev eşyalar büyük önem arz ediyor. Bu yüzden en son isteyeceğimiz, evimizin bu becerikli misafirlerin başına bir aksilik gelmesidir.

Her zaman hayatta işlerimiz olumlu yönde seyretmiyor. Elbette bazen çamaşır makinemiz bozulup bizi zor durumda bırakabiliyor, kombimiz bozulup üşümemize yol açıyor, buzdolabımız bozulup yiyeceklerimizin bozulmasına neden oluyor. Bu durumdan kurtulmamız için öncelikle, trafiğiyle ünlü bir şehir olan İstanbul da hangi servisi aramamız bize en az zamanı kaybettirir diye düşünüyoruz. Bunun yanında diğer düşüncelerimiz ise; bu arıza bize ne kadara mal olacak ve acaba bu işçilik kaliteli olacak mı endişesidir. Tüm bu endişeleriniz Özel Altus Servis sayesinde çözüme kavuşacaktır. Bizim temel prensibimiz, müşterimiz internet aracılığıyla iletişim bilgilerinden bize ulaştığında empati kurup, çözülebilecek en kısa sürede, en ekonomik fiyat ve güler yüzlü kaliteli bir hizmetle müşterimiz nasıl memnun edebiliriz ilkesidir. Yapılan tüm tamir onarım ve bakımlarda firmamız ayrıca 1 yıl işçilik ve parça garantisini sunması kendine güvenin bir göstergesi olduğu açık bir örnektir.

Özel Altus Servis herhangi marka ve firma ayırt etmeksizin çalışan özel servis firmasıdır. Eşyalarımız elbet bozulacaktır, önemli olan sorunun nereden kaynaklığının hızlı teşhis ve onarımıdır. Biz müşterilerimize işimizi en doğru şekilde yapacağımızın garantisini veriyoruz. Unutulmaması gereken bir gerçekte, her yıl düzenli yapılması gereken bakımlar yapıldığı takdirde teknik arızaya bağlı durumlarda gözle görülür bir azalma olduğudur. Müşterimizin mutluluğu bizim en karlı ve sevinçli kazancımızdır. İnternet üzerinden servis talep formunu doldurarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir