Kadıköy Buderus Servis ile Kombileriniz Emin Ellerde

By  |  0 Yorum

Avrupa’nın ünlü termo teknoloji markası Buderus, 285 yıldır hizmet vermekte olan Almanya merkezli bir ısıtma ürünleri markasıdır. Ülkemizde de ürünleri talep gören Buderus, yıllar içerisinde kendisini ciddi anlamda geliştirerek dünya çapında ünlü olmayı ve her ülkeden tercih edilmeyi başarmıştır. Yoğuşmalı kombi başta olmak üzere termoteknoloji yani ısıtma teknolojisi ürünlerine sahip olan Buderus için Kadıköy’de özel servis faaliyetinde olan Özel Buderus Servis Kadıköy sizlere Buderus çizgisine uygun nitelikte, son teknoloji ekipmanlar ve uzman kadrosu ile hizmet sağlamaktadır.

Buderus cihazlarınız için tercih edeceğiniz teknik servis büyük önem arz etmektedir. Bu önemin kendisini en çok gösterdiği nokta ise güvenliktir. Kombi gibi ısıtma sistemlerine mensup ürünlerin bağlantılarının sağlam yapılması, hiçbir şekilde gaz kaçağı diye tabir edilen handikaplara sahip olmaması ve verimli bir kullanım sağlayabilmesi adına belirli süreler içerisinde bakım görmesi gözardı edilmemesi gerek meselelerdir.

Buderus Servis
Buderus Servis

Özel Buderus Servis Kadıköy olarak bunların bilincindeyiz. Faaliyetlerimiz arasında parça değişimleri, garantili servis, bakım, montaj, onarım gibi cihazlarınızı çok yakından ilgilendiren konuların yanı sıra sizleri mağdur etmemek adına hızlı servis, aynı gün yani gününde servis gibi kolaylık sağlayan uygulamaları da sunmaktayız. Buderus’u tercih ederek belirli bir kalite çizgisinde ilerlemeyi seven ürün kullanıcılarına özel sağlamış olduğumuz servis imkanımız sayesinde Buderus ürünleriniz için gözleriniz arkada kalmayacaktır.

Servisteki ürünlerinizin kontrolü ve bilgi edinmeye dair her şey için 7/24 faaliyet gösteren çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Uzman ekibimiz işinde son derece eğitimli ve başarılıdır. Parça değişimlerimiz %100 orijinal Buderus parçalar ile yapılmaktadır. Yedek parçanın onarım konusundaki önemi büyüktür. Biz de kullanıcılara sunduğumuz bu titiz ve özenli hizmetimiz ile sizin için çalışıyoruz.

Kaynak: https://www.buderus-servis.org

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir