Klozet Kapağı Modelleri

By  |  2 Yorum

Dekorasyon meraklıları için ev ofis bahçe hiç farketmiyor. Bugünde banyonuz için dekorasyonda ne gibi değişiklikler yapabilirsiniz onları anlatacağız. Banyolarda klasik görüntülerden farklı bir görüntü elde etmek istiyorsanız mutlaka klozet kapağı modellerini incelemeniz gerekiyor.Markaların satışa sunduğu birbirinden harika tasarımlar sayesinde banyonuza şık bir hava katabilirsiniz.

Alışılmış beyaz renkten sıkıldıysanız renkli desenli modelleri tercih edebilirsiniz.Sadece renkli tasarımlar değil son zamanlarda değişik şekillerde modern tasarımlarda müşterilerin gözdesi olmuş durumda.

Klozet-Kapagi-Modelleri-2

Klozet kapağı tasarımlarında çocuklarda unutulmamış.Çocuklara tuvalet alışkanlığını sevdirmek amacıyla tasarlanan renkli,çizgi film,balık ve benzeri desenli kapaklı oldukça rağbet görüyor.

Ben sadelikten vazgeçemem diyenler için ise yine sade ama daha modern görünümlü kapaklar tasarlanmış.Yeni model kapakların en güzel özelliği ise hijyenik olması.Galerimizden klozet kapağı modellerine bakarak sizde banyonuzda harikalar yaratabilirsiniz.

Klozet-Kapagi-Modelleri-3

Klozet-Kapagi-Modelleri-4

Klozet-Kapagi-Modelleri-5

Klozet-Kapagi-Modelleri-6

Klozet-Kapagi-Modelleri-7

Klozet-Kapagi-Modelleri-8

Klozet-Kapagi-Modelleri-9

Klozet-Kapagi-Modelleri-10

Klozet-Kapagi-Modelleri-11

Klozet-Kapagi-Modelleri-12

Klozet-Kapagi-Modelleri-13

Klozet-Kapagi-Modelleri-14

Klozet-Kapagi-Modelleri

Klozet-Kapagi-Modelleri-1

1 Yorum

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir