Koçtaş Bahçe Mobilyaları

By  |  0 Yorum

‘’Evimi çok seviyorum’’ sloganıyla bildiğimiz Koçtaş’ın yeni tasarımları olan bahçe mobilyalarıyla artık bahçelerinizi de çok seveceksiniz.

Koçtaş bahçe mobilyaları kategorisinde bahçe içerisinde kullanabileceğiniz her türlü mobilyayı bulmak mümkün.Koltuk,sehpa,şemsiye,şezlong,masa,sandalye,hamak veya salıncak ne arasanız bulabilirsiniz.

Koçtaş bahçe mobilyalarının en büyük özelliği tik ağacı kerestesinden yapılması.Su geçirmemesi ve böceklere karşı dayanıklı olması müşterilerin memnuniyetini kazanıyor.Sizlerde kaliteli bir bahçe mobilyası almak istiyorsanız bu ürünlere mutlaka bakmalısınız.

Koctas-Bahce-Mobilyalari-2

Bunun dışında Koçtaş da hasır ve plastik gibi malzemelerden yapılmış mobilyalarda bulabilirsiniz.Renk yelpazesi oldukça geniş olan bu mobilyalar sayesinde bahçelerinizin dekoruna herkes hayran kalacak.

Her bütçeye uygun mobilyaları bulunan Koçtaş’ın kredi kartına taksit imkanı da müşterileri cezbeden diğer bir özellik.İsterseniz galerimizi inceleyerek Koçtaş bahçe mobilyaları hakkında fikir edinebilir veya ilham alabilirsiniz.

Koctas-Bahce-Mobilyalari-3

Koctas-Bahce-Mobilyalari-4

Koctas-Bahce-Mobilyalari-5

Koctas-Bahce-Mobilyalari-6

Koctas-Bahce-Mobilyalari-7

Koctas-Bahce-Mobilyalari-8

Koctas-Bahce-Mobilyalari-9

Koctas-Bahce-Mobilyalari-10

Koctas-Bahce-Mobilyalari-11

Koctas-Bahce-Mobilyalari-12

Koctas-Bahce-Mobilyalari-13

Koctas-Bahce-Mobilyalari-14

Koctas-Bahce-Mobilyalari

Koctas-Bahce-Mobilyalari-1

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir