Modern Banyo Aynası Tasarımları

By  |  1 Yorum

Banyo denince akla yorgunluğumuzu attığımız rahatladığımız bir mekan geliyor.Dolayısıyla banyolarımızın da içine girdiğimizde bizi rahat hissettirmesini istiyoruz.Bu yüzden banyo dekorasyonuna biraz daha fazla özen gösteriyoruz. Banyolarda olmazsa olmaz eşyalardan birisi de aynalar. Günün sabah saatleri olmak üzere çoğu zaman kullandığımız banyo aynası da önem verdiğimiz bir dekorasyon ürünü.Yeni sezonda tasarım harikası aynalar sayesinde banyolarımızda kendimizi çok daha iyi hissedeceğimiz kesin.

Modern banyolar sayesinde hayatımıza giren bu ayna tasarımları neredeyse diğer banyo eşyalarını geri plana itecek niteliklere sahip.

Modern-Banyo-Aynasi-Tasarimlari-5

İşlevselliği mutlaka tartışılmaz olan banyo aynalarının artık dekoratif görüntüsü de tartışılmaz hale geldi.Tasarım harikası bu ürünler banyoları daha şık bir hale getiriyor.Alışılmışın boyut ve desenlerden farklı olan bu tasarımları sizler için paylaştık.Galerimizden modern banyo aynası tasarımlarına bakarak sizde banyolarınızda değişiklik yapabilir modern bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

Modern-Banyo-Aynasi-Tasarimlari-6

Modern-Banyo-Aynasi-Tasarimlari-7

Modern-Banyo-Aynasi-Tasarimlari-8

Modern-Banyo-Aynasi-Tasarimlari-9

Modern-Banyo-Aynasi-Tasarimlari-10

Modern-Banyo-Aynasi-Tasarimlari-11

Modern-Banyo-Aynasi-Tasarimlari-12

Modern-Banyo-Aynasi-Tasarimlari-13

Modern-Banyo-Aynasi-Tasarimlari-14

Modern-Banyo-Aynasi-Tasarimlari

Modern-Banyo-Aynasi-Tasarimlari-1

Modern-Banyo-Aynasi-Tasarimlari-2

Modern-Banyo-Aynasi-Tasarimlari-3

Modern-Banyo-Aynasi-Tasarimlari-4

1 Yorum

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir