Mutfak Dizaynı

By  |  0 Yorum

Özellikle titiz ve derli toplu bayanların en çok dikkat ettikleri alanlardan biri olan mutfaklara daha çok özen gösterdiğini biliyoruz.Firmalarda bu duruma yardımcı olmak amacıyla daha kullanışlı mutfak tasarımları üretmeye çaba gösteriyorlar.

Yeni çıkan modellerde göze çarpan ilk özelliklerden birisi mutfak dolaplarında kiler sistemi bulunması.Kiler yapılan dolap sayesinde kuru yiyeceklerinizi kavanozlarınızı düzgünce yerleştirebilir istediğiniz bir ihtiyacınız olduğunda kolayca ulaşabilirsiniz.Üstelik derli toplu ve temiz bir görüntüsü olması da cabası.

Mutfak-Dizayni-4

Bayanların mutfaklarda en çok sinir oldukları diğer bir konuda tencere ve kapakların yerleştirilememesi.Tencereler için yapılan yeni dizaynlarda mutlu edecek görüntüye sahipler.Çekme içerisine her tencerenin ayrı ayrı yerleştirilmesi için yapılmış alanlar sayesinde tencereleri artık kat kat koymak zorunda kalmayacaksınız.

Firmaların mutfak dizaynı konusunda yaptıkları yenilikleri incelemeniz için sizlerle paylaştık.Görüntülerden siz de memnun kalacaksınız.

Mutfak-Dizayni-5

Mutfak-Dizayni-6

Mutfak-Dizayni-7

Mutfak-Dizayni-8

Mutfak-Dizayni-9

Mutfak-Dizayni-10

Mutfak-Dizayni-11

Mutfak-Dizayni-12

Mutfak-Dizayni-13

Mutfak-Dizayni-14

Mutfak-Dizayni

Mutfak-Dizayni-1

Mutfak-Dizayni-2

Mutfak-Dizayni-3

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir