Neden İstanbul Electrolux Servis Tercih Edilmeli?

By  |  0 Yorum

Electrolux gibi güçlü bir marka servis aşamasında müşterilerinin yanında yer almaya devam ediyor ve sunduğu hizmetler ile birlikte memnuniyet konusunda diğer firmalardan bir adım daha önde olduğunu söyleyebiliriz. Özel servis firmalarından bir tanesi olan Özel Electrolux Servis Merkezi bu konuda sektörün tüm yükünü taşımaya devam ediyor ve dilerseniz neden özel servis sorusunun cevabına birlikte göz atalım:

Uzman Teknik Kadro:
Eğitim konusunda sektörün en iyileri bu adreste toplanmış durumda ve teknik destek konusunda sizleri hiçbir şekilde şüpheye düşürmeyen güçlü bir kadro firmayı ayakta tutan ekip diyebiliriz.

Electrolux Servis

365 Gün Garanti Hizmeti:
Bu konu fazlasıyla önemli çünkü servis hizmeti aldıktan sonra ürünlerinizin akıbeti ne olacak hiç bilmiyorsunuz ve bir süre sonra meydana gelen sorunlar için sizler de başınızın ağrımasını istemiyorsanız eğer Electrolux Özel Servis Merkezi firmasını tercih edebilirsiniz.

Son Model Donanımlı Araçlar:
Servis hizmetlerinde daha hızlı olmak ve ihtiyaç ürünü olan parçalara daha kolay ulaşabilmek adına teknolojinin sunduğu bu özel araçlar firma tarafından kullanılıyor ve servis hizmetlerinde bir leve daha atlamalarında yardımcı oluyor diyebiliriz.

7 /24 Online Çağrı Merkezi:
Herhangi bir kurumdan hizmet almak ya da aldığınız hizmet hakkında merak ettiklerinizi sormak için telefon başında saatlerce beklediğinizi çok iyi biliyorum ancak bu firmada canlı destek hattı mevcut ve 7 gün 24 saat canlı destek hizmeti alabiliyorsunuz. Sorularınız ya da talepleriniz için kullanabileceğiniz bu özel numara ise: 444 7 856 olarak karşımıza çıkıyor.

Yaygın Servis Ağı:
Firma, çizdiği servis haritası ve ağı ile birlikte daha fazla insana çok daha kısa sürede ulaşabiliyor ve servis hizmetlerinde hem sizlere hem de kendilerine vakit darlığı yaratmıyor.

Website: https://www.electrolux-servis.co

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir