Nilfisk Süpürge Servis Noktası

By  |  0 Yorum

Modern çağda yaşam alanlarının ve çalışma alanlarının en hijyenik hale getirilmesine yardımcı olan Nilfisk elektrikli süpürgeler yaygın olarak kullanılıyor. Geniş aksesuarları, güçlü motoru ve ergonomik tasarımıyla temizliği hem kaliteli hem de pratik hale getiren Nilfisk elektrikli süpürgelerde yaşanabilecek her türlü teknik sorunda profesyonel servis hizmetinden destek alınabiliyor. Alanında uzman personellerden oluşan geniş ekibi ile Nilfisk Süpürge Servis merkezi, her türlü teknik problemde tüketicilerinin yanında bulunuyor. Türkiye’ de Nilfisk elektrikli süpürge kullananların yaşayabilecekleri her türlü teknik soruna ilişkin bilgi ve tecrübe sahibi olan teknik personeller tarafından gerekli onarım işlemleri en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir.

Nilfisk Servis Büyükçekmece merkezinde tam donanımlı servis bileşenleri bulunmaktadır. Bu şekilde en yeni Nilfisk elektrikli süpürge modellerinde yaşanabilecek teknik sorunlar için dahi gerekli olan müdahalelerin yerine getirilebilmesi mümkün olmaktadır. Teknik düzeyde uzmanlıklarının yanı sıra sektörel tecrübeleri ile her türlü Nilfisk teknik arızası için en kaliteli çözümleri, en kısa zaman dilimleri içerisinde geliştirmektedir. Bu şekilde tüketicilerin çok daha hızlı ve çok daha kaliteli bir şekilde yeniden ürünlerini etkin bir şekilde kullanmaya başlayabilmeleri sağlanabilmektedir.

Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz servis hizmetleri ile İstanbul genelinde Nilfisk elektrikli süpürge kullanıcılarının ürünlerindeki sorunlar için profesyonel yardım alabilmeleri sağlanabilmektedir. Nilfisk Servisi merkezine her zaman 444 78 56 numarasından kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Her aramanızda teknik bilgiye sahip ve tecrübeli danışmanlardan bilgi alabilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir