Oval Mutfak Modelleri

By  |  0 Yorum

Oval mutfak modelleri, gördükleri zaman her kadının hayalindeki mutfak tasarımıdır diyebilirim. Bunun en büyük nedenlerinden biri yapısı itibariyle mutfağın her bir köşesine hakim olabilme hissidir. Bir tarafta kesme tahtasında salatayı yaparken diğer tarafta ocağın bulunduğu bölümde çorbanızı ve diğer yemeklerinizi yapabiliyorsunuz. Ve bu işlemleri yaparken alanınız geniş olduğu için hiçbir şekilde sıkılmıyor, aksine mutfakta geçirdiğiniz zamandan da büyük zevk alıyorsunuz. Ayrıca bazı modellerde oval kısmın ucu biraz daha geniş tutularak yemek masası vazifesi görmesi de sağlanabiliyor.

Oval-Mutfak-Modelleri-2

Yani kendinizi evinizin barmeni gibi düşünebilirsiniz. Siz mutfağın iç kısmında yer alırken eşiniz ve çocuklarınız diğer tarafta hazırlamış olduğunuz yemekleri sıkışma derdi olmadan rahatça yiyebiliyor.

Tabi böyle bir mutfağı tercih edebilmeniz için ya mutfağınızın geniş olması ya da salon ile birleşik olması gerekiyor. Eğer alandan yana bir sıkıntınız yoksa yüzlerce tasarımdan oluşan oval mutfak modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Oval-Mutfak-Modelleri-3

Oval-Mutfak-Modelleri-4

Oval-Mutfak-Modelleri-5

Oval-Mutfak-Modelleri-6

Oval-Mutfak-Modelleri-7

Oval-Mutfak-Modelleri-9

Oval-Mutfak-Modelleri-10

Oval-Mutfak-Modelleri-11

Oval-Mutfak-Modelleri-12

Oval-Mutfak-Modelleri-13

Oval-Mutfak-Modelleri-14

Oval-Mutfak-Modelleri

Oval-Mutfak-Modelleri-1

Oval-Mutfak-Modelleri-8

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir