Özel İstanbul Ariston Beyaz Eşya Servisi

By  |  0 Yorum

Servis hizmeti alırken hizmet ya da destek alacağınız firmaları detaylı olarak araştırmanızı tavsiye ediyoruz. Yalnızca para kazanmak için hizmet veren firmalar sizlere çok fazla bilgi sunmaz ya da sorunlarınızla çok fazla ilgilenmez. Bizler servis hizmetlerimizde paradan daha çok siz değerli müşterilerimizin aynı sorunla tekrar karşılaşmaması için hizmet veriyoruz. Servis sektöründe yaptığınız işlerden sonra düzenli olarak aynı eve servise gitmek firmanın kalitesini ve güvenilirliğini azaltır. Yaptığımız her müdahalede ya da onarım ve bakım hizmetlerinde ileriyi de düşünüyoruz.

Özel İstanbul Ariston Servisi – 444 7 856

Teknisyenlerimiz yıllardır bu alanda çalışmış ve bünyemizde yetişmiş olan kişilerdir. Ariston marka ürünlerinizde meydana gelen her türlü sorun için pratik çözüm üretme kapasitesine sahip olan ekibimiz aynı hızda sorunları da kolaylıkla çözmektedir. Arıza tesbitinden kısa süre sonra çözüme ulaşacağımızın garantisini verebilir. Aksi durumlarda gerekli gördüğümüz için atölyemize taşıdığımız ürünlerin sorumlulukları tamamen bize aittir.

Servis fiyatlarımız bütçeniz için oldukça uygundur. İstanbul bölgesi halkından bu zamana kadar fiyat listemiz konusunda hiçbir olumsuz eleştiri almadık. Buna rağmen fiyatlar konusunda zaman zaman azalmaya gittiğimiz de doğrudur. Çok fazla kazanmak yerine çok fazla müşteriye hitap etmek bizim için daha önemli.

Çağrı merkezlerimizden firmamıza ulaşabilir ve arıza kaydınızı gerekli bilgiler sonrasında kısa sürede oluşturabilirsiniz. Garantili ve güvenilir servis hizmetinin gerçek adresi: Ariston özel teknik servis firması.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir