Özel İstanbul Ferroli Kombi Bakım Onarım Servis Merkezi

By  |  0 Yorum

Hepimizin evinde adeta ailenin bir ferdi olan Ferroli marka ısıtma ve soğutma cihazlarının zamanı geldiğinde en kaliteli ve güvenilir servis tarafından tamir ve bakım yapılmasını isteriz. Tam bu noktada sizlere Özel İstanbul Ferroli Servis ile tanışmanızı tavsiye ediyoruz. Firmamızın amacı tamamen sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.

ferroliKöklü bir geçmişe sahip Özel İstanbul Ferroli Servis olarak yıllardır siz değerli müşterilerimize yüksek kaliteli ve son derece güvenilir hizmet vermekten onur duyuyoruz. Uzman kadromuzun sizlere verdiği hizmete güveniyor ve tam bir yıl işçilik garantisi veriyoruz. Ayrıca tamir ve bakım için kullanılan bütün yedek parçalarımızın da bir yıl garantisi bulunmaktadır. Vakit nakittir anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede çözebilmek için servis araçlarımız ile verilen adrese en kısa sürede ulaşarak yerinde tamir ve bakım hizmeti sunuyoruz. Yerinde tamir mümkün olmayan arıza durumlarında ise sizleri mağdur etmeyecek en kısa süre içinde tamiri gerçekleştirip teslimatı yapıyoruz. Bugüne kadar birlikte çalıştığımız ve halen çalışmaya devam ettiğimiz referanslarımıza da web sitemizden göz atabilirsiniz.

Sizler de evinizin, iş yerinizin, hastanenizin vb. gözdesi Ferroli marka kombi, kazan, su ısıtıcıları, klima, hava koşullandırma cihazlarınızı emin ellere teslim etmek istiyorsanız, Özel İstanbul Ferroli Servis ile web sitemiz üzerinden başvuru formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sizler de web sitemiz üzerinden hizmet değerlendirmesi yapabilir, bize referans olabilir ve görüş ve önerilerinizi bize bildirebilirsiniz. Görüş ve önerileriniz bizim en değerli öğretmenlerimizdir. Bu sayede her geçen gün daha iyi hizmet vermek için emin adımlarla ilerliyoruz. Bir kez bizi tercih ettikten sonra sizlerin beyaz eşya tamir ve bakım konusunda vazgeçilmezi olmaya aday firmamız uzman teknik kadrosu ve akılcı ekonomik çözümleriyle sizlere hizmet vermek için başvurularınızı bekliyor ve bizi tercih edeceğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.

WEB ADRESİ : Ferroli-servis.com

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir