Özel İstanbul Franke Servisi Denediniz Mi?

By  |  0 Yorum

Servis kalitesine güvendiğim ve yakın çevremde varsa Franke marka ürün kullanıcısı, onlara da önerdiğim bir servis firması var. Daha önce duymuş olabilirsiniz belki ama duymayanlar ve henüz hizmet almayanlar için daha detaylı bir şekilde bilgi vermek istedim. Özel İstanbul Franke Servis firması ile tanışmam biraz ilginç oldu çünkü servis hizmeti için ilk olarak yetkili servis firmalarına göz attım ancak müşterilerin yorumlarına gözüm takıldı ve bu firmadan çok fazla bahsettiklerini gördüm. Emin olun hiç olumsuz yorum yoktu ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firmanın yüzde yüz memnuniyet sağlaması bana mucize gibi geliyordu fakat bu firma bunu en iyi şekilde başarmış.

İnsanların tavsiyesi ile birlikte ben de 444 7 856 numaralı telefonu kullanarak bu firmanın yetkili isimlerine ulaştım ve sorunlarımı dile getirdim. Ürün hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve sorun hakkında da bilgi almak adına evime karda geldiler.

İstanbul Franke Servis
İstanbul Franke Servis

Sorunu detaylı bir şekilde anlattılar ve neden kaynaklandığını da açıkladılar, daha sonra eğer kabul edersem servis hizmetlerine start vereceklerini söylediler ve ben de kabul ettim. Çok kısas ürede sorun çözüldü ve ürünüm gayet sağlıklı bir şekilde teslim edildi.

Kalite ve deneyim ile birlikte açıklayıcı bir karaktere de sahip olan bu firmanın çalışanlarına sizlerin huzurunuzda bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Tavsiye ediyorum çünkü verdiğiniz paranın karşılığını kuruşu kuruşuna alıyorsunuz ve hiç pişman olmuyorsunuz.

En azından firmayı biraz olsun yakından tanımak adına sizler de teknik destek hizmetlerini deneyebilir ve ücretsiz olarak bu firmadan yardım alabilirsiniz. Daha objektif ve daha net bilgiler için online adreslerini ziyaret etmenizi de tavsiye ediyorum.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir