Özel İstanbul Pendik Arçelik Servis

By  |  0 Yorum

Arçelik imzası ile mağazalarda yerini alan çok sayıda beyaz eşya ve teknolojik ürün mevcut ve bu ürünlerin tamamı ile de ilgilenen özel bir servis firması var. Bu firmayı sizler de merak ediyorsanız eğer biraz sabırlı olun çünkü az sonra firmanın tanıtımı ile birlikte ismini de siz değerli okurlarıma aktaracağım. Arçelik marka ürünler dışında farklı bir ürün ile ilgilenmeyen ve bu marka konusunda uzman olan çok özel bir adres ve benim de uzun süredir servis hizmeti aldığım adreslerden bir tanesi diyebilirim.

istanbul-arcelik-servis

Özel İstanbul Arçelik Servis firmasından bahsediyorum, belki daha önce birçoklarını bu firmanın adını duymuştur ancak duymayanlar için daha detaylı bir tanıtım yapmak istiyorum.

Pendik Arçelik Özel Servis firması websitesinde yer alan özel numarası ile, teknik destek hizmeti ile de karşınıza çıkıyor ve haftanın her günü ürünleriniz ile ilgili merak edilen soruları yanıtlıyor, bunun yanı sıra tatil günleri de hizmet veren bu numara profesyonel bir ekibi de sizinle buluşturuyor.

Fark yaratan çalışmaların adresi olan bu firma sayesinde sizler de ürünlerinizi ilk günkü hali ile teslim alabilecek ve sorunsuz bir şekilde kullanıma devam edebileceksiniz.

Arçelik kalitesi ile piyasada yerini alan tüm ürünler bu firmaya emanet ve eğer dilerseniz sizler de yukarıda verdiğim numara üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir