Philips Servis İle Televizyon ve Süpürge Onarımları

By  |  0 Yorum

Özellikle elektronik aletler konusunda kaliteli üretimler yapan Philips markası televizyon ve elektrikli süpürge ürünleri konusunda çok tercih edilmektedir. Bu ürünlerin alınması ile uzun süreli sorunsuz kullanımlar mümkün olabilmektedir. Ancak bazı durumlarda meydana gelen arızalar nedeni ile Philips Servis İstanbul hizmetlerinden faydalanmak gerekmektedir. Bu servislerde alınacak hizmetlerin kalitesi ve ürünlerin onarımı konusunda sorunsuz bir hizmet sunulması oldukça önemlidir. Marka ve ürünler ile modeller konusunda bilgisi olan bir servis ile onarım işlemlerinin yapılması oldukça önemlidir.

Bu konuda hizmet sunan servisimiz ile Philips markalı televizyon ve elektrikli süpürge ürünlerinin tüm modellerinde onarımları sorunsuz ve başarılı şekilde yapılmaktadır.

Yapılacak onarımlar konusunda servisimiz başarılı bir şekilde gerekli işlemlerin uygulanmasını sağlamaktadır. Servis talebi oluşturulması konusunda Philips Servis çağrı merkezimizden 7 gün 24 saat hizmet alınabilmektedir. Arıza durumlarında çağrı merkezi veya internet sitesinden kolay bir şekilde servis talebi oluşturularak servisimizin verilecek adrese ulaşması sağlanmaktadır.

Konusunda uzman olan ve marka ve modeller ile bu ürünler konusunda bilgi sahibi olan ve deneyim sahibi olan servis çalışanlarımız ile arızanın kısa sürede tespit edilmesi ve onarımın yapılması mümkün olacaktır. Yapılacak olan onarım işlemlerinde arızaya sebep olan parçaların değişmesi durumunda özellikle markanın ürettiği yedek parçalar kullanılmakta ve yeni takılan parçalar için bir yıllık garanti süresi verilmektedir.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir