Şezlong Modelleri

By  |  0 Yorum

Havuz başının yada sahillerin en çok aranan mobilyası şezlonglardır.Sizlerde şezlong almak istiyor fakat nasıl bir model alacağınıza karar veremiyorsanız yazımızın devamını okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

Eğer yanınızda devamlı taşıyacağınız bir şezlong arıyorsanız kuşkusuz size önereceğimiz model katlanabilir şezlong modelleri olacaktır.Fazla ağır olmaması için ise plastik modelleri tercih etmelisiniz.Katlanabilir şezlong modellerinde ahşap veya aliminyumdan üretilenlerini de bulabilirsiniz.

Sezlong-Modelleri-4

Eğer taşımayacak havuz başında kullanacak iseniz o zaman daha çok çeşide bakabilirsiniz.Üstelik havuz başı şezlongları farklı tasarımlarıyla da biliniyor.Havuz çevresinde bu şezlonglar sayesinde hem rahat edebilir hemde şık bir ortam yaratabilirsiniz.

Bu benzersiz tasarım harikası şezlonglarda rahatça uyuyabilir,içeceğinizi içerken veya birşeyler atıştırırken rahat edebilir arkadaşlarınızla keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Huzurlu ve rahat bir tatil geçirmek isteyenler mutlaka bu modellere göz atmalı.

Sezlong-Modelleri-5

Sezlong-Modelleri-6

Sezlong-Modelleri-7

Sezlong-Modelleri-8

Sezlong-Modelleri-9

Sezlong-Modelleri-10

Sezlong-Modelleri-11

Sezlong-Modelleri-12

Sezlong-Modelleri-13

Sezlong-Modelleri-14

Sezlong-Modelleri

Sezlong-Modelleri-1

Sezlong-Modelleri-2

Sezlong-Modelleri-3

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir