Sıradışı Salon Tasarımları

By  |  0 Yorum

Evinizin salon dekorundan sıkıldınız mı? Yeni fikirler ve sıra dışı salon tasarımları mı arıyorsunuz? O zaman doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Çünkü biz alışagelmiş salon tasarımlarının dışın da sizlere ilginç ve farklı salon tasarımları hakkın da bilgiler vereceğiniz. Sıra dışı salon tasarımları hakkın da yaptığımız araştırmaya dayanarak sizlere farklı fikirler ve farklı tasarımlar sunarak salonunuzun alışagelmişten daha farklı bir şekil de dizayn etmenizi sağlayacağız. Bu bilgileri ise yazımızın devamını okuyarak hemen öğrenebilir ve uygulamaya koyulabilirsiniz.

Sıra dışı salon tasarımların da sınırları ne kadar aşabilirsiniz öncelikle onu düşünmelisiniz. Eğer benim sorunum yok fikir almak istiyorum diyorsanız hemen okumaya başlamalısınız. Öncelikle sıra dışı salon için kendinize bir tarz belirlemelisiniz. Belirlediğiniz tarzlar arasın da modern mi klasik mi düşünmeli ve buna göre adımları atmaya başlamalısınız. Fakat öncelikle şunu belirtmeliyim ki sıra dışı salon tasarımı biraz moderne kaçabilir. Öncelikle salonunuz da bulunan tv ünitesini hemen elden çıkarmalı ve yerine farklı modelde olan bir ünite temin etmelisiniz.

Biliyorsunuz ki piyasa da artık oldukça farklı modeller yer almaktadır. TV ünitesinden sonra ise koltuk takımlarında farklılıklar yaratmalısınız. Renk model konusun da temkinli davranırken aslın da koltuk takımlarını sade ve tek renk tutarken aksesuarları farklı tercih ederek oldukça yaratıcı fikirler ortaya çıkarabilirsiniz. Aksesuar seçimin de ise dikkatli davranmanızı öneririz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir