Stor Perde Modelleri

By  |  0 Yorum

Ev dekorasyonunun mobilyalardan sonra en çok önem verilen eşyalarından biri olan perdeler her geçen gün yeni bir tasarımla karşımıza çıkıyor.Kuşkusuz bu tasarımların içerisinde en çok tutan modellerden birisi de stor perde modelleri olmuştur.

Evin her odasına uyum sağlayan bu sade,kullanışlı ve dekoratif perdeler tek kullanılacağı gibi fon perde veya tül perdelerle de kullanılabilir.

Kolay kolay kirlenmeyen stor perdeleri temizlemek istiyorsanız normal perdeler gibi makinaya atamazsınız.Bunun için ıslak bir zemine yatırıp su ve deterjan yardımıyla fazla hırpalamadan yıkamalısınız.

Stor-Perde-Modelleri-5

Eğer çıkarmadan temizlemek istiyorsanız stor perdeler için özel üretilen deterjanları kullanarak bir bez yardımıyla silebilirsiniz.

Odalarınızda perde kalabalığından bıktıysanız odanızda biraz yer açılsın geniş ve ferah bir görünüme kavuşsun istiyorsanız ilk bakmanız gereken perde modeli stor perde olmalıdır. Keten,polyester,tül gibi birçok kumaştan üretilen stor perdelerin renk yelpazesi de oldukça geniş olduğundan dekorasyonunuza uyacak model ve rengi bulmakta sıkıntı yaşamayacağınıza eminiz.

Stor-Perde-Modelleri-6

Stor-Perde-Modelleri-7

Stor-Perde-Modelleri-8

Stor-Perde-Modelleri-9

Stor-Perde-Modelleri-10

Stor-Perde-Modelleri-11

Stor-Perde-Modelleri-12

Stor-Perde-Modelleri-13

Stor-Perde-Modelleri-14

Stor-Perde-Modelleri

Stor-Perde-Modelleri-1

Stor-Perde-Modelleri-2

Stor-Perde-Modelleri-3

Stor-Perde-Modelleri-4

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir