Teras Dekorasyonu

By  |  0 Yorum

Balkon veya teraslarınızda yapacağınız minik değişikliklerle muhteşem bir ortam yaratabilirsiniz.Üstelik bunun için bütçenizi aşacak harcamalara da gerek yok.Biraz araştırma yaparak teras dekorasyonu örneklerinden ilham alarak sizlerde teraslarınızın dekorasyonu değiştirebilir,mutlu bir ortama kavuşabilirsiniz.

Özellikle ılık ve sıcak havalarda herkes teraslarda oturmaya bayılır.Tabi terasınızın dekorasyonu güzel ve rahatsa bu daha çok vakit geçirmek istersiniz.

Çok sade ve renksiz bir terasınız varsa renkli masa sandalye takımları alabilir birkaç saksı çiçekle de dekorasyonu tamamlayabilirsiniz.Cıvıl cıvıl bu ortamda arkadaşlarınızla dostlarınız harika zamanlar geçirebilirsiniz.

Teras-Dekorasyonu-4

Sadelikten hoşlanıyorum ve canlı çiçek bakamam diyorsanız sade bir masa sandalye takımı yerleştirip masa üzerinde kullanacağınız bir kaç aksesuarla da sade bir ortama yaratabilirsiniz.

Terasınızın şekline göre bahçe mobilyaları da kullanarak daha zengin bir teras oluşturabilirsiniz. Galerimizde sizler için bir kaç örnek fotoğraf paylaştık.Umarım tarzınıza uygun bir teras modeli bulabilirsiniz.

Teras-Dekorasyonu-5

Teras-Dekorasyonu-6

Teras-Dekorasyonu-7

Teras-Dekorasyonu-8

Teras-Dekorasyonu-9

Teras-Dekorasyonu-10

Teras-Dekorasyonu-11

Teras-Dekorasyonu-12

Teras-Dekorasyonu-13

Teras-Dekorasyonu-14

Teras-Dekorasyonu

Teras-Dekorasyonu-1

Teras-Dekorasyonu-2

Teras-Dekorasyonu-3

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir